BAŞİSKELE BELEDİYESİ   |  
7 YILDIZLI KENT
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI 0533 200 41 99   |  
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ 444 41 10   |  
E-POSTA İLE BİZE ULAŞIN bilgi@basiskele.bel.tr   |  
1
 
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ 444 41 10  
HABERLER
Başkan Ayaz´dan Personeline: Evimin Kapısı Hepinize Açık
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele´nin Kurucu Belediye Başkanı olarak göreve başladığı günden bu ana kadar komşularına hizmetkâr olma
Ertuğrul Gazi Parkı Dualarla Hizmete Açıldı
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçeye yeni kazandırılan Ertuğrul Gazi Parkı´nın açılışında yaptığı konuşmada, algı operasyonlarına prim ver
Bay ve Bayan Spor Merkezlerinde Üye Sayısı 7 Bin 500 Kişiye Ul
Başiskele Belediyesi, ilçenin dört bir tarafında bayanlara ve erkeklere yönelik ayrı ayrı açtığı Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezleri vatandaşlard
 
 
Başkan Ayaz, Hala Halkı İçin Çalışıyor
 
Orjinal Resim

Başiskele Belediyesi, ilçenin yoğun nüfuslu bölgelerine modern kapalı pazar yerleri kazandırmaya devam ediyor. Kullar Yakacık Mahallesi ve Yeniköy Merkez Mahallesi Kapalı Semt Pazarlarının ardından Başiskele’nin 3. modern kapalı semt pazarı Barbaros Mahallesi'nde Başiskeliler'in hizmetine açıldı.

Başiskele’nin en büyük pazar yeri olma özelliğini taşıyan Barbaros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı, ilçe sakinlerinin modern ve güvenli bir ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için Yürüyüş Caddesi’nde hizmete açıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılış törenine Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Kocaeli Seyyar Esnaf Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, AK Parti ve MHP Başiskele İlçe Teşkilatı Yönetimi ve üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN AYAZ: GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYOR  VE GELECEĞE YÖN VERİYORUZ

Başiskeleli vatandaşların ve pazar esnafının istekleri doğrultusunda, halkın beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla yapılan Barbaros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’nın açılışında konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Bu önemli ve dev eseri Başiskele’ye kazandırdığımız için mutlu, gururlu ve bir o kadar da duygulu hissediyoruz.” dedi.

 “Hem pazarcı esnafının hem de bölge halkımızın bu hizmetlerimizden dolayı memnuniyetlerini görmek bizi ziyadesiyle memnun etti.” diyen Başkan Ayaz, “İşte belediyeciliğin en güzel tarafı budur. Eser bırakmak ve bıraktığınız eserin geleceğin 50 ila100 yıla hizmet etmesini sağlamaktır. Geleceği şekillendirmek, geleceğe yön vermek bu belediyeciliğin şiarından olan birşeydir.” diye konuştu.

“10 YILDIR GELDİĞİMİZ NOKTA BAZILARININ HAYAL BİLE EDEMEDİĞİ NOKTA”

Başiskele 10 yıldır hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan ve Başiskeleliler tarafından büyük bir teveccüh toplayan Başkan Hüseyin Ayaz, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“10 yıldır hizmet ettiğimiz nokta bazılarının hayal bile edemeyeceği bir noktadır. Hayal edebilen, hayal kurabilen, gelecek ile ilgili düşünceleri ve hayalleri olan insanlar bunları başarıyor. Ama bu başarı, Hüseyin Ayaz’ın başarısı değildir. Bu başarı Başiskele Belediyesi’nde çalışan tüm çalışma arkadaşlarımın başarısıdır.”

“YENİ NESİL BELEDİYECİLİK VE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YASİN ÖZLÜ İLE DEVAM EDECEK”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü’ye olan desteğini ve güvenini her zaman her platformda dile getiren Başkan Hüseyin Ayaz, hizmetlerin devamı için Başiskeleli komşularından Yasin Özlü’ye sahip çıkmalarını istedi.

Başkan Hüseyin Ayaz yaptığı konuşmada, “Biz hizmetlerimizi bu ana kadar alnımız akıyla yaptık. Bizim bundan sonra neslimizin devam etmesi için daha genç, daha dinamik, daha modern, yeni nesil belediyecilik ile Başiskelemiz’in tanışması için güzel bir kardeşimize inşallah görevi bırakacağız. Başiskele halkımızın takdirleriyle Yasin Özlü kardeşimiz, Başiskele halkına, daha güzelini, daha iyisini, yeni neslin beklentilerini karşılayacak bir belediye başkanı olacak inşallah ve hizmetlerimizi devam ettirecek.” ifadesini kullandı.

Başkan Ayaz, “Çalışmak, çok çalışmak, canla başla çalışmak, yaşlıların karşısından ceketinin düğmesini iliklemek, ellerini öpmek, hastan varsa ‘Ben buradayım’ diyebilmek, size güvenenleri utandırmamak, her zaman her yerde Başiskeleliler’ın yanında olmak, sevincini ve acısını paylaşmak ve onlarla ağlayıp gülebilmek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gönül Belediyeciliği’ dediği bu olsa gerek. Elhamdülillah görev süremiz boyunca bugüne kadar Başiskele halkıyla birlikte bunu başardık.” dedi.

“BAŞİSKELE’Yİ BİLMEYENLERE BU HİZMETLER EMANET EDİLMEZ”

Yapılan hizmetlerin Başiskele’nin gelecek nesli için olduğunu ifade eden Başkan Ayaz, Başiskeleli seçmenleri uyararak şunları söyledi:

“Bu pazar alanımız Barbaros Mahallesi ve Serdar Mahallesi arasında Yürüyüş Caddesi'nde inşa edildi. Öyle birine oy verin ki, Barbaros Mahallesi'nde Yürüyüş Caddesi'nde büyük bir pazar kuruldu dendiğinde neresi diye navigasyona ihtiyaç duymaması gerekir. Laf ola beri gele olsun canım biz de öğreniriz diyerek Başiskele'nin geleceğinden kimsenin çalmasına müsaade etmemeniz lazım. Bu gelecek bizim neslimizin geleceği. Dolayısıyle yapılacak olan hizmetin anında yerini bulabilmesi için Başiskele'yi tanıması bilmesi lazım. Başiskeleli le hemhâl olması lazım. Burada ayakkabısını çamurlatmış olması lazım. Bu gençlerle kol kola yürümüş olması lazım. Başiskeleliler'in aklını hafife alıp, seçime 3 ay kala da olsa ben bu işi yaparım diyorsan Başiskeleli sana gereğini yapar.”

“YİNE KOCAELİ’NİN 1 NUMARASI OLACAĞIZ”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü'ye ilk günden beri destek veren Başkan Hüseyin Ayaz, birlik ve beraberlik mesajlarını yineleyerek her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Başiskele'nin il genelinde yine 1 numara olacağını söyledi.

Başkan Ayaz, “Biz birlik ve beraberliğimizi Yasin Özlü kardeşimizle devam ettireceğiz. Başiskele’nin beklentilerini karşılamaya, gönül belediyeciliğini en güzel şekilde ilçemizde uygulamaya devam edeceğiz. Kaybedecek hiçbir zamanımız yok. Aynı hızla koşmamız lazım.” dedi.

AK Parti’nin her girdiği seçimde Başiskele’de Kocaeli’nin 1 numarası olduğunu vurgulayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Biz 10 yıldır Başiskele’yi geziyoruz. Her kesimden Başiskeleli komşularımızın hal ve hatırını soruyor, onlarla hemhâl oluyor ve hasbihâl ediyoruz. Her zaman Başiskeliler’in yanındayız. Başiskeleliler de Allah’a şükür bizi hiç utandırmadı. Her girdiğimiz seçimde bizi Kocaeli’nin 1 numarası yaptı. Bu seçimde de fark atarak yine halkımızın iradesiyle zafer sancağımızı en yükseğe taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

Başkan Hüseyin Ayaz, konuşmasının ardından Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Şerafettin Demir’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, bir tablo hediye etti.

 Barbaros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı, açılış kurdelesinin kesilmesiyle hizmete açıldı. Açılış sonrası Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve beraberindekiler pazarı gezerek esnafa ve halka bereketli alışverişler dilediler.

13 BİN 270 METREKARELİK MODERN KAPALI PAZAR ALANI

Rekreasyon alanı ile birlikte 13 bin 270 metrekare alana inşa edilen Barbaros Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’nın kullanım alanı 2 bin 640 m2. Başiskele’nin en büyük pazar yeri olma özelliğini taşıyan pazar yerinde idari bina, sosyal tesis, zabıta odası, çay ocağı, çocuk oyun parkı, dinlenme ve oturma alanları, mescit, Bay-Bayan WC, engelli WC ile 124 araçlık otopark alanı bulunuyor. Çevre düzenleme çalışmaları da yapılan alanda dere ıslah çalışmaları da tamamlandı.

 

İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
68 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 15.03.2019 10:09:09
 
l Fotoğraflar
Başiskele´yi Keşfet
İlçemiz
Tarihi
Nüfus
Turizm
Sanayi
Ulaşım
Spor
Ekonomi
Kardeş Belediyelerimiz
Kent Konseyi
Dernekler
Kulüpler
Başiskele VR
Başkan
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Projeleri
Foto Galeri
Kişisel Site
Mesaj Gönder
Departmanlar
Başkan
Başkan Yardımcıları
Meclis Üyeleri
Encümen Üyeleri
Müdürlükler
Müdürler
Muhtarlar
Organizasyon Şeması
Projeler
Planlanan
Devam Eden
Tamamlanan
Bilgi Hizmetleri
Hizmet Rehberi
Nöbetçi Eczane
Ne Nerede
İmar Durumu
Etkinlik Takvimi
Vefat Edenler
E-Belediye
İhale Rehberi
Kent Rehberi
Doküman Yönetimi
Meclis Kararları
Sağlık Hizmetleri
Üst Yapı Hizmetleri
Alt Yapı Hizmetleri
Kültür Sosyal Hizmetleri
Tesislerimiz
Etik Kurul Dökümanları
Formlar
Öneri ve Şikayetleriniz
Bilgi Edinme Bireysel
Bilgi Edinme Kurumsal
Başkana Mesaj
Konuk Defteri
Beni Haberdar Et
Kan Bankası
İletişim
Başiskele Belediyesi İletişim Bilgileri
Birim Telefonları
Basında Biz
Basın
Kurumsal Kimlik
Bilgi Edinme
Hesap Numaraları
Bağlantı Rehberi
Harita Görünüm
Diğer Binalarımız
Web Mail
Başiskele Çocuk Üniversitesi
BAŞİSKELE BELEDİYESİ , KOCAELİ-2018
YAZILIM K7