HABERLER
Başkan Özlü: "Verdiğimiz Sözleri Tutacağız"
Orjinal Resim
10.04.2019 11:51:20

Başiskele Belediye Başkanlığı görevine başlamasıyla birlikte yoğun bir tempoda hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Başkan Yasin Özlü, Fen İşleri Müdürlüğü personelleriyle bir araya geldi.

Bugün mesaisine Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek başlayan Başkan Yasin Özlü, kendisini karşılayan personellere kolaylıklar diledi, onlarla sohbet etti.

Başkan Özlü, Başiskele’de yürütülen çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Zehra Batmaz’dan brifing aldı. Çalışmaların ivedilikle bitirilmesi konusunda talimatlar veren Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü burada yaptığı konuşmada, “Başiskelemiz’de alt yapı çalışmaları biten sokak ve caddelerimizde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.” diye konuştu.

ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK

Seçim sürecinde Başiskeleli’lere verilen sözlerin yerine getirileceğini vurgulayan Başkan Özlü, “Yeni dönemde AK belediyecilikle hemşehrilerimize en iyi ve en kaliteli hizmetleri mesai arkadaşlarımla hep birlikte sunacağız. Allah’ın izniyle seçim sürecinde verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. İnşallah kısa süre içerisinde gereken çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımıza daha temiz ve yaşanılabilir bir Başiskele sunacağız ve halkımızın gönüllerine gireceğiz.” dedi.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım