HABERLER
Başkan Özlü´den AK Parti´ye Teşekkür Ziyareti
Orjinal Resim
12.04.2019 10:18:22

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Yasin Özlü, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş, Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraarslan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Özlü, teşkilat üyelerine göstermiş oldukları üstün gayretlerden ve özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Özlü burada yaptığı konuşmada, "Tevazu, samimiyet ve gayret ile başarılı, uyumlu bir çalışma sonucunda Başiskeleli hemşerilerimiz bizi bu göreve layık gördüler. Vermiş olduğunuz destek nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak zafer sancağımızı Başiskelemiz’de hep birlikte dalgalandırdık. Kazanan Başiskele ve Başiskeleli oldu. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Başiskele’de “Gönül Belediyeciliği”ni en iyi şekilde hep birlikte gerçekleştireceklerini vurgulayan Başkan Özlü, “İlçemizde 37 mahallemize eşit hizmet götürerek, herkese ve her kesime hizmet edeceğiz. Ama sadece hizmet yeterli değil, hep birlikte komşularımızın gönüllerine gireceğiz, onların gönüllerini alacağız.” diye konuştu.

 |  Paylaş  | 
l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım