HABERLER
Belediye Personeli İftarda Bir Araya Geldi
Orjinal Resim
29.05.2019 10:20:17

Karşıyaka Kültür Merkezi Antikkapı Restoran’da düzenlenen personel iftar programında Başkan Yasin Özlü, personele KHK zammı müjdesini yineledi ve “Sözümüzü tutacağız.” dedi.

Başiskele Belediyesi’nin geleneksel personel iftar programına Belediye Başkanı Yasin Özlü, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

İftar öncesi alandaki tüm masaları gezen Başkan Özlü, belediye personeliyle tek tek tokalaşarak selamlaştı, personeline hayırlı iftarlar diledi,

BAŞKAN ÖZLÜ: EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

Başkan Yasin Özlü, daha sonra kürsüye çıkarak bir konuşma gerçekleştirdi.

 “Göreve başladığımız günden beri sizlerle el ele, gönül gönüle verip, tevazu, samimiyet ve gayret ile 7/24 Başiskelemiz için birlikte çalışıyoruz.” diyen Belediye Başkanı Yasin Özlü, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İlçemizi daha yaşanabilir, daha güzel ve modern bir kent haline getirerek gelecek nesile taşımak için kader birliği yaptık. Bu birlik ve beraberlik içerisinden Sepetlipınar’dan Ovacık’a, Serindere’den Servetiye’ye uçtan uca 209 kilometrekarelik alanda her mahallemize ihtiyaç duyulan hizmetleri götürme arzusundayız.”

“ASLOLAN GÖNÜLLERE GİRMEKTİR”

Başkan Özlü, yaptığı konuşmada vatandaşlara kaliteli ve en güzel hizmetin devam edeceğini söyleyerek, “Tabii ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, “Hizmet gereklidir, ama yeterli değildir. Aslolan gönüllere girmektir.” Bu şiarla hizmetlerimizi halkımıza ulaştırmaya büyük gayret gösterirken, halkımızla, hemşehrilerimizle gönül köprüleri kuracağız.” dedi.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN PERSONELE MÜJDE

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü iftarda personellere merakla beklenen KHK zammı süreciyle ilgili müjdesini yineledi ve KHK farklarının ilgili personellere ödeneceğini duyurdu.

Başkan Özlü yaptığı konuşmada, “KHK zammı sözümüzün arkasındayız. Süreç olgunlaştı. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Biz sözümüzün arkasındayız” ifadelerini kullandı.

Özlü sözlerini şöyle sürdürdü: “KHK farklarını ödeyeceğiz. Yapamayacağımız şeyi söylemeyiz. Söylediğimiz şeyi de yaparız. Yani bu KHK zamları personellerimize en kısa sürede ödenecek. Çalışmaların sonuna yaklaştık.”

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım