HABERLER
Başkan Özlü Başiskele´nin Ulu Çınarlarıyla Buluştu
Orjinal Resim
03.10.2019 11:05:43

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle düzenlenen programda Başiskele’nin büyükleriyle bir araya geldi.

Başiskele Belediyesi Yeşilkent Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi’nin emekli evi sakinlerini ve ilçenin ulu çınarlarını ağırlayan Başkan M. Yasin Özlü’ye Başkan Yardımcısı Sema Arat, Sağlık İşleri Müdürü Kader Kaya eşlik etti.

Başkan Özlü, programa katılan büyükler ile tek tek ilgilenerek, hal ve hatırlarını sordu. Samimi ve sıcak ortamda geçen programda büyüklerin istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Özlü, “Kıymetli büyüklerimiz için hayatı kolaylaştırmak bizlerin en önemli görevleri arasındadır. Her zaman onların yanındayız. Bizleri bu günlere getiren ve yarınlarımızın şekillenmesinde emeği olan yaşlılarımızın, huzurlu bir yaşam sürdürmeleri adına belediye olarak insan odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu vesileyle büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü gönülden kutluyor kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum." dedi.

Programda ayrıca Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, katılımcılara ücretsiz sağlık taraması yaptılar. Başkan M. Yasin Özlü de program sonunda büyüklere hediyeler takdim etti.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım