HABERLER
Moda Pazarı´na Ücretsiz Servisler Başladı
Orjinal Resim
31.10.2019 09:23:02

Başiskele Belediyesi, tarafından hizmete açılan Moda Pazarı’na ücretsiz servisler ile vatandaşlar ulaşabiliyor.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün talimatıyla Barbaros Mahallesi Yürüyüş Caddesi’ndeki Kapalı Semt Pazarı’nda Pazar günleri kurulan Moda Pazarı’na ücretsiz servis araçları konuldu.

Vatandaşların yoğun talep gösterdiği Moda Pazarı’nda alışverişi daha da canlandırmak isteyen Başiskele Belediyesi, Başiskelelilerin alışverişini kolaylaştıracak yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşlardan gelen yoğun ücretsiz servis aracı talepleri üzerine üç farklı güzergah oluşturuldu. Saat 10:00’da başlayan servisler, saat 17:00’ye kadar karşılıklı olarak vatandaşlara hizmet verecek. Başiskele Belediyesi tarafından vatandaşlardan gelen yoğun talepler doğrultusunda oluşturulan servis güzergahları şöyle:

  • Doğantepe – Kullar – Pekdemir - Pazar Alanı
  • Bahçecik Merkez – Ayazma – Pazar Alanı
  • Kirazlıkent – Yeniköy Kalıcı Konutları – Pazar Alanı

BAŞKAN ÖZLÜ: MODA PAZARI’NDA ALIŞVERİŞ DAHA DA CANLANACAK

Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ücretsiz servis araçlarıyla ilgili olarak vatandaşlardan yoğun talep geldiğini belirterek, “Pazar günleri kurulan Moda Pazarı’mız Başiskeleli hemşehrilerimiz tarafından çok beğenildi. Çevre ilçelerden pazarımıza gelen esnaf ve vatandaşlarımız da var. Pazarımızda ürün yelpazemiz genişledikçe vatandaşlarımızın talebi de gün geçtikçe artıyor. İlçemizde vatandaşlarımızın Pazar alanına ulaşımını sağlayarak alışverişini kolaylaştırmak için Pazarcılar Odası ile işbirliği içerisinde ücretlerinin Pazar esnafı kardeşlerimizin karşıladığı servis araçları hizmete başladı.  Ücretsiz servis aracı hizmetiyle Başiskele’mizin açık AVM’si olma özelliği taşıyan Moda Pazarı’mızda alışverişi canlandırarak esnafımızın daha çok kazanmasını, vatandaşlarımızın daha karlı ve kolay alışveriş yapmasını sağlayacağız.” dedi.  

MODA PAZARI’NDA ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLİYOR

Başiskele Barbaros Mahallesi Yürüyüş Caddesi üzerindeki Kapalı Semt Pazarı’nda 4 Ağustos’ta hizmet vermeye başlayan Moda Pazarı’nda ürün yelpazesi de gün geçtikçe artıyor. Başiskelelilerin Pazar günleri yeni alışveriş durağı olan Moda Pazarı’nda her çeşit yeni moda kıyafetler, ayakkabılar, çantalar, takılar, aksesuarlar, bijuteri ürünleri, makyaj ürünleri, züccaciye ürünleri ve her türlü tekstil ürünleri uygun fiyata satılıyor.

En moda ve marka ürünleri pazarda sergileyen esnaf da, çevre ilçelere gitmeden her türlü ihtiyaçlarını karşılayan vatandaşlar da Moda Pazarı’ndaki alışverişten memnun.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım