HABERLER
"Tertemiz Başiskele İçin Gönülden Hizmet Edeceğiz"
Orjinal Resim
07.11.2019 15:25:46

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerini makamında ağırladı.

Daha temiz Başiskele için yaz kış, soğuk sıcak, yağmur çamur demeden büyük bir özveriyle “Görevden Değil, Gönülden Hizmet” düsturuyla hizmet eden Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri Başkan Özlü’yü ziyaret etti.

Ziyarette personelle sohbet eden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, belediye olarak temizlik işlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Temizlik işi bizim için, vatandaşlarımız ve kentimiz çok önemli bir hizmet. Siz bu işte ne kadar iyi ve özverili çalışıp başarılı olursanız, biz de o kadar başarılı oluruz.” dedi.

Yeni dönemde, gelecek bahar aylarında insan kaynakları ve ekipman olarak daha da gelişeceklerini belirten Başkan Özlü, “Hep birlikte Başiskelemiz için en iyisini ve kalitesini yapacağız. Önümüzdeki bahar döneminde ekibimizi daha da güçlendirerek kentimizi tertemiz yapacağız. Başiskele’mizi evimiz gibi temiz bırakacağız.” diye konuştu.     

Fedakâr ve özverili çalışmalarından dolayı temizlik personellerine teşekkür eden Başkan M. Yasin Özlü, mesai arkadaşlarına işlerinde kolaylıklar diledi.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım