Hizmet Rehberi
Hizmet Rehberi
 
Başlık Halil İbrahim Sofrası Aşevi 
Gereklilikler

Başiskele de Sosyal dayanışma ve yardımlaşmanın güzel bir örneği olan Aşevi'nin yemek dağıtımları sürüyor. Sadece Ramazan ayı ile sınırlı olmadan yılın 12 ayında süren bu hizmetten Başiskele İlçesi' nde Belediye tarafından tespit edilen yaklaşık 74 kişi yararlanıyor. Belediyemiz ile hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ve bağışları ile temin edilen gıda maddeleri sağlıklı ve temiz bir ortamda depolanıp saklanıyor. Yeniköy Merkez Mahallesi  Cevizlik Caddesi'nde (Yeniköy Hayat İlkokulu yanı ) bulunan ve 1 binadan oluşan aşevinde 4 personel hizmet veriyor. 

Mutfak bölümünde usta aşçılar tarafından pişirilen yemekler sefer tasları ile aşevine ait araçlar tarafından muhtaç ailelerin evlerine servis yapılıyor. 

Değerli Başiskeleliler, gelin siz de bir yardım eli uzatın ve aşevimizin ayakta kalması ve daha fazla insana ulaşmasına destek verin.

Yardım almak isteyen vatandaşlarımızın aşağıdaki belgeleri tamamladıktan sonra Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

Gerekli Belgeler:

Yazılı Dilekçe

İkametgah ve Fakirlik Kağıdı
Nüfus Kayıt Örneği


Bilgi İçin:

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Ceren TUNCER

0262 310 13 33


BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Kadir SELVİ

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü

0262 310 12 18
Adres : Serdar Mah. Selahattin Eyyubi Cad. No:1

Başiskele Belediyesi Hizmet Binası

İlgili Hizmet Başlıkları  
Yazdır  l 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım